شنبه 29 مهر 1396  
English خانه تماس با ما نقشه سایتبسمه تعالی


مرکز آموزشی درمانی ولی عصر(عج) مرکزی است دولتی که تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی قرار دارد و در استان مرکزی، شهرستان اراک در سال 1329 احداث شد و در سال 1332 با یک درمانگاه و یک بخش سوانح مورد بهره برداری قرار گرفت. این مرکز در زمان افتتاح مجهز به 150 تخت بوده است. هم اکنون در مساحت  12000 متر مربع و زیر بنای 9700 متر مربع با 320 تخت مصوب و 280 تخت فعال با 13 بخش بستری، 6 اتاق عمل مجهز به 2 دستگاه c.Arm و میکروسکوپ جراحی ، کلینیک تخصصی شامل 8 درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی، اورژانس تخصصی، رادیولوژی مجهز در مرکز استان، راه اندازی دفع پسماندهای بیمارستانی با تجهیزات جدید، سی تی اسکن اسپیرال، مولتی اسلایس، سونوگرافی، آزمایشگاه و تربیت دانشجویان پزشکی، پرستاری، رزیدنت های جراحی، داخلی، مغز و اعصاب، بیهوشی، عفونی و نورولوژی و ... در حال خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشد.
این بیمارستان دارای بخشهای زیر می باشد :
اورژانس تخصصی، اورژانس زنان، اورژانس مردان ، جراحی زنان و مردان، بخش عفونی، بخش ایزوله تنفسی، بخش نرولوژی و مسمومیت، بخش ارتوپدی، بخش سوختگی، بخش جراحی اعصاب، بخش ICU جراحی، بخش ICU داخلی، بخش ICU نورولوژی، بخش اتاق عمل، بخش فیزیوتراپی، درمانگاه سوختگی، درمانگاه تخصصی، واحدهای آزمایشگاه، رادیولوژی، اکو، اسپیرومتری، نوارمغز، نوار عضله می باشد .
همچنین بیمارستان دارای دو کلینیک می باشد از جمله کلینیک عمومی واقع در ضلع جنوبی بیمارستان که به صورت مستقل بیماران سرپایی غیراز اورژانس را که یا از تریاژ بیمارستان یا بیرون بیمارستان مراجعه میکنند پذیرش می دهد، مورد ویزیت پزشک عمومی قرارگرفته، خدمات تزریقات و پانسمان و ECG انجام می شود. داروخانه ای در این واحد واقع شده و خدمات لازم جهت مراجعین فراهم می شود. و کلینیک تخصصی واقع در طبقه دوم ساختمان اورژانس بیمارستان می باشد.
 


اسامی رؤسای بیمارستان ولی عصر (عج) از بدو تأسیس تاکنون:

·        دکتر پزشکی
·        دکتر تقی زاده
·        دکتر اوشانا
·        دکتر پوربهلول
·        دکتر توفیقی
·        دکتر الهی
·        دکتر هزاوه ای
·        دکتر مهاجرانی
·        دکتر پورخلیلی
·        دکتر افتخاری
·        دکتر یعقوبی
·        دکتر فراهانی
·        دکتر گودرزی
·        دکتر حریر فروش
·        دکتر سرمدیان
·        دکتر علیرضا محمدی
·        دکتر سید جواد طبائیان
·        دکتر سید محمد موسوی
·        دکتر علیرضا امانی
·        دکتر ابوالفضل جوکار
·        دکتر سید محمد جمالیان 
 

در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved